0532 111 01 02 (pbx)
Hata
  • [OSSystem] Alledia framework not found
  • [OSYouTube] Alledia framework not found

LDM-35 Lazer Metre Testten Geçti

CEM marka LDM-35 Lazer Metre lazer teknolojisini kullanarak 35 metreye kadar olan mesafeleri ölçer. Mesafe ölçümü çok pratik ve hızlıdır. Sadece cihazı, mesafeyi ölçmek istediğiniz nesneye doğru tutmanız ve ölçme tuşuna basmanız yeterlidir. Bu sizin sadece saniyelerinizi alır. LDM-35 Lazer Metre'nin bir önceki modeli olan DM-01 Lazer Metre 16 metreye kadar ölçüm yapabiliyordu. Ancak gelişmiş teknolojisiyle LDM-35 Lazer Metre 35 metreye kadar mesafe ölçümü yapabiliyor. Hem amatör kullanıma hem de profesyonel kullanıma uygun olan cihazın maksimum hata payı bile sadece yüzde bir.

 Cihaz, iç ve dış tüm alanlarda profesyonel mesafe ölçümleri yapabildiği ve hesaplama uygulamaları içerdiği için piyasadaki en profesyonel lazermetrelerden biridir. LDM-35 lazer metre kullanarak mesafe ölçmenin yanı sıra alan, hacim ve pisagor bağıntısı ile yükseklik ölçebilirsiniz.

Pratik tuş sistemi sayesinde CEM LDM-35 Lazer metre, toplama, çıkarma, alan veya hacim hesaplama, mesafe ölçümü, seri ölçüm modu, pisagor bağıntısı ile yükseklik hesaplama gibi birçok işlemi yapabilmesine rağmen, bunları kolayca ve kafanız karışmadan yapabilirsiniz.
CEM LDM-35 lazer mesafe ölçer oldukça dayanıklı bir cihazdır ve arızalanma olasılığı çok düşüktür. Bu yapısını sağlam dış kasasına ve sabitlenmiş iç sistemine borçludur. Dış kasası sayesinde toza, darbeye ve suya dayanıklıdır. Evlerdeki ufak mesafe ölçümlerinden tutun işyerleri ve şantiyelere kadar heryerde kullanabileceğiniz bu cihaz, yıllarca işinize yarayacak ve zamandan ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlayacak. LDM-35 mesafe ölçüm cihazı sayesinde evlerin, araçların, binaların, AVMlerin bile iç alanını hızlı bir şekilde ölçebilirsiniz. LDM-35 lazer metre sayesinde şeritli metrelerle yapmanızın saatler alacağı hesaplamaları sadece 5 dakikada ve en düşük hata payıyla yapabilirsiniz. Cihaz, bu hesaplamaları yapabilmek için bazı özelliklere sahip. Son yaptığı 20 ölçüm ve hesaplamayı hafızasında tutabiliyor ve bunların üzerinden işlem yapabiliyorsunuz. Bu akıllı ölçüm hafızası sayesinde hesaplarınız kaybolmayacak ve işleriniz aksamayacak. CEM LDM-35 lazerli mesafe ölçer bu işlemleri yaparken o kadar az enerji harcar ki tek pille 5.000 ölçüm yapabilirsiniz.
Birçok mühendislik ve mimarlık işlerinde kullanılan alet, teknisyenler, inşaat ustaları, emlakçılar gibi profesyonel kullanabilecek kişiler için de, günlük kullanım için de uygundur.

Lazer metreleri incelemek için tıklayınız

Kullanıcı Menüsü

Bu bölümden satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz ürün ile alakalı destek,kargo ve garanti konuları hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer ürün satın aldıysanız özel müşteri temsilcinize özel destek kaydı açabilir, kargo takibi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Ürün ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlar için garanti sürecini başlatabilir veya teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.