0532 111 01 02 (pbx)
Hata
  • [OSSystem] Alledia framework not found
  • [OSYouTube] Alledia framework not found

CEM Lazer Metre

  • Super User tarafından yazıldı.
  • Published in Blog
  • Hits: 6899
  • Yazdır, e-Posta

 CEM Lazer metre, ultrasonik teknolojisini kullanan, bir mesafeyi, ultrasonik ses dalgaları yardımı ile %1 gibi az bir hata payı vererek hesaplayan, pratik kullanışlı bir lazerli mesafe ölçerdir. CEM Lazer metre günlük kullanım için dizayn edilmiş, 16m’ ye kadar hızlı,pratik ve net ölçümler yapmanızı sağlayan, son teknolojiye sahip mesafe ölçen bir üründür.

 

Özellikle iç mekan uygulamaları için dizayn edilmiş kompakt, pratik ve küçük model. Çıkarma, toplama, alan ve hacim gibi işlemler için kısayol tuşları, ölçümleri hızlı ve güvenilir hale bir şekilde yapmanızı sağlar.
CEM Lazer metre, sağlam dış kasası ve korunaklı yapısı ile kötü şartlara, toza, darbeye ve suya dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Evlerde, şantiyelerde, işyerlerinde ve dış alanlarda güvenle kullanabileceğiniz bu cihaz, sağlam yapısıyla uzun yıllar sizin ölçüm asistanınız olacaktır. CEM Lazer metre, alan, hacim, mesafe ölçümü, seri ölçüm modu gibi birçok ölçüm özelliğini bünyesinde barındıran, buna karşın her özelliğin ayrı bir tuşu olmasından dolayı oldukça anlaşılır ve seri kullanılabilen bir cihazdır.
Bu cihaz ile bir evin, odanın ya da aracın iç alanını veya hacmini kolayca hesaplayabilirsiniz. Bu sayede şeritli metrelerle yapılan ve oldukça zaman alan hesaplamalarınızı saniyeler içinde ve en düşük hata payı ile pratik bir şekilde yapabileceksiniz.
Mimarlar,mühendisler, teknisyenler,emlakçılar,inşaat ustaları ve bütün amatör kullanıcılar için dizayn edilmiş olan bu cihaz ölçümlerinizi daha kolay ve kaliteli bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca yaptığı ölçümlerden son 5 tanesini hafızasında tutan cihaz daha sonra üzerinde işlem yapmak istediğiniz ölçümde değişiklik yapmanıza imkan sağlar. CEM Lazer metre uzun süre dayanan pili ile 9000 ölçüm sayısı kadar ölçüm yapmanızı sağlayacaktır.

 

 

Kullanıcı Menüsü

Bu bölümden satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz ürün ile alakalı destek,kargo ve garanti konuları hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer ürün satın aldıysanız özel müşteri temsilcinize özel destek kaydı açabilir, kargo takibi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Ürün ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlar için garanti sürecini başlatabilir veya teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.